לקוחות ממליצים

יוסי דהן

בתור מנכ״ל חברת Appmobil המתמחה בפיתוח אפליקציות מתקדמות למכשירי האייפון והאנדרואיד, הייתי מעוניין להמליץ על סטודיו ISL Desgin. הסטודיו משמש עבורנו כשחקן מרכזי בפעילות השוטפת של החברה. הסטודיו אמון על התחום הגרפי המתוחכם, ועל שמירת התדמית המתקדמת והמקצועית שלנו. לסטודיו ניסיון רב בעיצוב גרפי ובניית תדמית מקצועית, הן למגזר העסקי והן לפרטי. אנו עובדים באופן שוטף עם הסטודיו, ומרוצים מאוד מאופן תפקודם ומטיב השירות.

יוסי דהןמנכ"ל ובעלים
סיגל שם-טוב

מעצבת אדירה, עבודה אסתטית, יפה, קלאסית, כשצריך הומוריסטית, כשצריך אחרת. טעם משובח, שירות מהיר, יעיל, קשוב, לא מתלהם ולא מתעצבן. תוצר סופי מושלם! נהניתי לעבוד מול שרית בכל רגע ורגע!

סיגל שם-טובמפיקה שיתופי פעולה מסחרייםערוץ 10
אורי גור גבאי

לכולנו פנים וכך מכירים אותנו, כך מזהים אותנו, ולמרות הצער שבדבר, הפנים הם הקשר הראשון עם העולם שבחוץ ומתוקף הטבע האנושי הפנים הם נק׳ האחיזה הראשונה לביקורת, התרשמות ראשונית וכו׳. אפשר לאהוב עובדה זו ואפשר שלא אך זו האמת לאמיתה, עלינו כבני אדם וכצרכנים. את האמת הזו לוקחת שרית יחד עם ISL Design ומעצבת לעסק שלך את הפנים המתאימות ביותר ואת החליפה המרשימה והמזמינה ביתור בכדי שהרושם הראשוני שנרקם אצל הלקוח הפוטנציאלי הוא לא אחר מאשר חיובי, חיובי מאוד, מזמין מאוד.

אורי גור גבאימנכ"ל ובעלים
ניצן בונפד

פתחתי בוטיק לבגדי תינוקות וילדים וחיפשתי מיתוג מודרני ועדכני, לאחר חיפוש קצר הגעתי ל- ISL Design ומבלי להסס יותר מידי בתוך זמן קצר כבר היה לי לוגו מהמם דף פייסבוק ממותג בצורה הכי טובה שיכולה להיות, כרטיסי ביקור מעוצבים, היחס שקיבלתי היה מדהים ומספק וקיבלתי המון מחמאות, אני רוצה להודות לכם מכל הלב ובעוד כמה חודשים אבחר בכם לפתיחת האתר הירשמי של הבוטיק

ניצן בונפדבעלים
עו"ד שרון ברבי

רק כשהכרתי את הגב' שרית קריב ועבודתה המעולה הבנתי, כמה חשוב מיתוג המשרד. אני בעל תואר ראשון ושני במשפטים, יש לי משרד עורכי דין כ-5 שנים ואני גם מרצה למקצועות המשפט במכללת ספיר ובאוניברסיטה הפתוחה. לפני שהכרתי את שרית, לא הערכתי יתר על המידה את חשיבות המיתוג של המשרד שמציגה בצורה מכובדת ביותר את כל התוכן והעבודה שלי. שנתיים ראשונות עבדתי עם לוגו שאני "עיצבתי" וכל תיק שהתנהל במשרד הפך למלחמה וזאת בשל כך שהצורה והלוגו והצגת המשרד במכתב ששלחתי לנתבע פוטנציאלי היו מזעזעים וכך הוערכתי בעיניי הנתבע הפוטנציאלי ואף מבלי לקרוא את תוכן המכתב. קיבלתי המלצות חמות על שרית והיכולות שלה ונפגשתי איתה לפגישת הכרות אחרי שהציגה לי דבר או שניים, נפל לי האסימון שהצגת המשרד ועוד הרבה לפני יכולות ותוכן הינם חשובים לאין שיעור. מאז ועד היום אני לקוח של שרית שעיצבה למשרד לוגו חדש ומדהים והתאימה אותו לנייר המכתבים, למעטפות (קטנות וגדולות) לגלויות הברכה ואיחולים, לחתימה במייל, לכרטיסי הביקור, לשלט הענק שמחוץ למשרדי ועוד. שרית הקימה למשרד אתר אינטרנט מדהים, פשוט, ידידותי ופרקטי ללקוחות פוטנציאליים. האתר מאופיין בייחודיות ומגע יד אנושית אשר לא ניתן להשיג בשום מקום אחר (כנסו לאתר של המשרד ותשוו אותו עם אתרי משרד עורכי דין אחרים, ותבינו). לשרית יכולות מקצועיות, אנושיות, אוזן קשבת ויכולת הבנה, הטמעה ומעל הכל היא יודעת טוב ממך מה טוב לך (אתם תודו בזה כשתראה לכם דוגמאות לפי מה שבקשתם למול רעיון שלה) ואחרי כל זה, היא עושה הכל ביחד איתך עד להגעה לתוצאה מושלמת (לא פחות). על סבלנות בלי סוף, על יכולות מדהימות, על ההתמודדות עם לקוח קשה ועקשן כמוני ובצורה המעולה והמועילה ביותר, אני אומר תודה רבה. ממליץ בחום. שווה כל שקל.

עו"ד שרון ברביעו"דמשרד עורכי דין שרון ברבי
ינאי גוטליב

פניתי לשרית במטרה לבנות אתר אינטרנט מקצועי לעסק שלי. שרית נפגשה עימי ובתוך זמן קצר, היא שלחה לי מספר סקיצות בהתאם לבקשות שלי. לאחר שבחרתי את הסקיצה המתאימה, שרית החלה לבנות את האתר. במהלך הבניה שרית שמרה איתי על קשר רציף במייל ובטלפון, במטרה להגיע לתוצאה הרצויה. אציין כי שרית הייתה קשובה לצרכים ולבקשות הספציפיות שלי, היא ביטאה גמישות בעת הצורך ויעצה לי כשהיו לי התלבטויות הקשורות לאתר. ניכר כי חשוב לה מאוד שאהיה מרוצה מהתוצאה ואני אכן מאוד מרוצה מהתוצאה הסופית. אני ממליץ עליה בחום

ינאי גוטליבמטפל ויועץ פרטני, זוגי ומשפחתי